Sukienki plus size

W tej kategorii znajdują się proponowane przez BETTY M sukienki XL i XXL. Wszystkie kreacje, które znajdują się na tej stronie przynależą już do innych kategorii, jednak tutaj możliwe jest przejrzenie wszystkich modeli, które można nabyć w rozmiarze większym niż 40.

Sukienki Plus Size

Wszyscy wiemy, jak ważna jest różnorodność i otwieranie się na jak najszerszą Klientelę. Dzięki produkowaniu kreacji, które będą większe od wszechobecnego rozmiaru 36 lub 38, pozwalamy wielu osobom nabyć wymarzony strój bez konieczności przeróbek u krawcowej.

Plus Size to niezwykle ważna w każdym sklepie sekcja. Pozwala ona każdej osobie, niezależnie od tego, czy nosi rozmiar XS czy XXL, poczuć się dobrze i wyjątkowo. W BETTY M chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientek i proponować szeroką rozpiętość wielkości - od takiej, którya będzie pasowała na drobne kobiety, aż po Panie noszące rozmiary Plus Size.

Szeroki wybór sukienek

BETTY M to ogrom kreacji na każda okazję i dla każdej kobiety - zarówno młodszej, jak i bardziej dojrzałej. Nasze modele to zarówno stroje mini, jak i długie, co pozwala na zakupienie odpowiedniego wariantu na daną okazję. Zarówno tkaniny, jak i modele kreacji projektowane są przez tę samą osobę, co zapewnia im spójność - każdy detal w kupowanych przez Was produktach przemyślany jest od początku do końca.

Niezależnie, czy wybierzesz model bardziej delikatny, klasyczny, czy może przebojowy, jesteśmy pewni, że sukienka posłuży Ci na wiele lat! Zapraszamy do zakupu strojów od BETTY M!

class="page-heading product-listing">BIG SIZES PLUS SIZES Jest 32 produktów.


Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów